MUĞLA/BODRUM VE DALAMAN DA JEOTERMAL ADA VE 9 KOYLARDAN OLUŞAN 52.000 DÖNÜM TURİZM SAHASI

Fotoğraflar yükleniyor

1.000.000 32.565.200
İlan No 412
İlan Tarihi 8 Nisan 2023
İmar Durumu Sağlık
Metrekare 52000000
Metrekare Fiyatı 1
Ada No 1
Parsel No 1
Pafta No 1
Kaks & Emsal % 30 / 60
Gabari 9.50
Tapu Durumu Tahsis
Kat Karşılığı Evet
Krediye uygun Evet
Kimden Sahibinden
Takas Evet

SATILIK ADAMIZ DÜNYACA ÜNLÜ BODRUM AÇIKLARINDADIR. 13.500 DÖNÜM (13.500.000 m2.), KLEOPETRA MAĞARASI İÇİNDE TERMAL KÜKÜRTLÜ JEOTERMAL KAPLICASI, DOĞAL OLARAK KAYNIYAN VE ÇAMURU 38 CİLT VE BEDEN HASTALIKLARINA ŞİFA OLAN, YAT VE SÖRF TURİZMİNİN CENNETİ, METEOR ÇUKURU VE DOĞAL TERMAL KAYNAKLARIYLA ÜNLÜ, ASIRLIK ÇAM VE ZEYTİNLİKLERLE DOLU EGE ADASI SATILIKTIR. BATIKLARA DALIŞ VE SU ALTI SPORLARININ TÜMÜNE AÇIK, DOĞAL SPOR VE DAĞCILIK VE TÜM DOĞA SPORLARINA UYGUN YAT VE TEKNE TURİZMİNİN CENNETİ. GÜNLÜK 4 İLA 7 BİN YABANCI YAT VE TEKNE MİSAFİRLERİNİ AĞIRLIYAN ÜNLÜ TERMAL KAYNAKLI ÇAMUR MAĞARALARI OLAN DÜNYA İNCİSİ BİR ADA. METEOR VE TERMAL KUYU VE MAĞARALARI İLE ÜNLÜ ADAMIZ GÖRÜLMEYE DEĞER. ŞU ANDA AZ SAYIDA ÖRNEK AVAM PROJELİ BUNGALOW EVLERİMİZ VARDIR. SAYILARI ÇOĞALTILACAKTIR. TEK KATLI MANTAR VE YEL DEĞİRMENİ TAŞ EVLER AVAM PROJELERİMİZ VARDIR. RESTORE EDİLMESİ GEREKEN 150 ODALI JEO TERMAL BUTİK OTELİMİZ VARDIR. ADAMIZDA ELEKTRİĞİMİZİ GÜNEŞ PANELLERİ İLE KENDİMİZ ÜRETMEKTEYİZ. AYRICA HAKİM TEPELERE RÜZGAR TRÜBÜNLERİ YAPILABİLİR... VEYA GÜNEŞ PANELLERİ İLE TÜM ADA DONATILABİLİR. ADAMIZDA BULUNAN 9.000 DÖNÜM (9.000.000 m2.) ZEYTİNLİK EKONOMİYE KAZANDIRILIP ORGANİK SIZMA VE DİĞER ZEYTİN YAĞI TESİSLERİ KURULABİLİR.. DİĞER BULUNAN ULU ÇAM ORMANLARIDA ISLAH EDİLMELİDİR. BENEKLİ CEYLAN, URFA CEYLANI VEYA DAĞ KEÇİSİ GİBİ HAYVAN POPÜLASYONLARINA UYGUN BİR ORTAMDIR. ADA ETRAFINDAKİ BATIKLARA DALIŞ TURLARIMIZ VE SU ALTI SPORLARIMIZ MEVCUTTUR. ADA CİVARI BİR AKVARYUMDUR BALIKLAR İNSANLARLA BİRLİKTE YÜZECEK KADAR EVCİLLERDİR.


SATILIK KOYLARIMIZ DALAMAN HAVA ALANINA SIFIR OLMAK ÜZERE 23.000 DÖNÜM (23.000.000) m2. 9 ADET KOYU VE SAHİL-KUMSAL UZUNLUĞU 16 Km. OLAN, HER KOYUNDA TERMAL KÜKÜRTLÜ SICAK SU VE ÇAMURLARI İLE ÜNLÜ ARAZİMİZ ÜZERİNE YAPILACAK TEKER KATLI TAŞ MANTAR VE YEL DEĞİRMENİ EVLER İLE GENE TEK KATLI BONGALOW EVLER PROJELİ VE YATIRIMLI HARİKA YERYÜZÜ CENNETİ ADA VE KOYLAR. DOĞAL MADEN KAYNAK SUYUMUZ OLAN MİNERALLİ SUYUMUZUN İÇİNDE DOĞAL-ORGANİK SELENYUM (MİDE İLACI) BULUNUR. VE DOLUM TESİSLERİ YAPILACAKTIR. HER KOYUMUZUN YOLLARI YAPILMIŞ VE ELEKTRİĞİ ALINMIŞ OLUP TERMAL SULARI VE ÇAMURLARI HAZIRDIR. AYRICA DİĞER TERMAL SULARIMIZIN İÇİNDE DOĞAL MAĞNEZYUMLAR BOL OLDUKLARI İÇİN MAĞNEZYUM ELDE ETME TESİSLERİMİZ KURULACAKTIR. SADECE KİLLE KOYUMUZDA OTEL VE SPA TURİZM TESİSİ İMARIMIZ VE PROJEMİZ VARDIR.

ÇOK ÇOK ÖNEMLİ OLAN BİR KONUDA,

BOYNUZBÜKÜ KOYUMUZDA 6 LİTRE / SANİYE DEBİLİ DOĞAL SELENYUM İÇEREN, SANKİ ECZANEDEN MİDE ALINIR GİBİ CİNSİNDE MİNERAL KAYNAK SUYUMUZ VARDIR. KIZILAY VE BEYPAZARI MADEN SULARININ ÜSTÜNDE BİR DEĞERDEDİR. ARAZİMİZİN UYGUN BİR ALANINA DOLUM TESİSİ AMAÇLI GEREKLİ İZİNLER ALINMIŞTIR. GENE AYRICA MAĞNEZYUM İÇEREN TÜM JEOTERMAL SULARIMIZIN DESTİLE AYRIŞTIRILMASI USULÜYLE MAĞNEZYUM ELDE EDİLMESİ KONUSUNDA YABANCI TEKLİFLER VARDIR.

HEM ADAMIZA VE HEMDE KOYLARIMIZA REHABİLİTASYON VE DÜNYA ÇOCUKLAR İÇİN YAZ KAMPLARI  VE YAZ OKULLARI TESİSLERİ İZİNLERİMİZ VARDIR.

HEM ADA MIZ VE HEMDE KOYLARIMIZ CİVARINDA YÜZLERCE BATIK VE ANTİK ALANLAR BULUNMAKTADIR. DEVLET İZİNLİ ALANLARLARDA DALMA TURLARIMIZ VARDIR. BU BATIKLARIMIZIN YÜZDE 90 I GERÇEKTİR. BİR KISMI İSE BODRUM MÜZESİ EŞLİĞİNDE BATIRILMIŞ BATIKLARDIR.

AYRICA GENE MUĞLA/SARIGERME SAHİLLERİNDE 16.500 DÖNÜM (16.500.000 m2.) KÜKÜRTLÜ KAPLICA VE SPA TURİZM TESİSLERİ ALANIMIZ... HUZUR EVLERİ, REHABİLİTASYON MERKEZLERİ VE ONLARCA BUNGALOW TATİL KÖYLERİ İMARLI...

TOPLAMDA 52.000 DÖNÜM (52.000.000 m2.)

FİATLARI ÇOK UYGUNDUR. MASADA GÖRÜŞÜLECEKTİR. 


TEKNİK ÖZELLİKLER
Altyapı
Konum
Genel Özellikler
Manzara
İlan Formu