Neden Turkiyedeev?

22 Kasım 2022
Neden Turkiyedeev?

Turkiyedeev.com, Türkiye'de bulunan gayrimenkulleri yurtdışında yaşayan vatandaşlarımız ve diğer yatırımcılar ile buluşturmayı hedefleyerek düşünülmüş ve tasarlanmış bir projedir.

 

Gayrimenkul sektörü, yatırımcısına her an yeni yatırım fırsatları sunmaya devam ediyor. Gayrimenkul sahibi ile yatırımcıyı buluşturmak ise artık bir tıklama ile mümkün. Türkiye bir gayrimenkul yatırım merkezi olarak ilk sıralardaki yerini korumakla birlikte, popülerliğini her gün arttırmaktadır. Emlak sektöründe sizlere daha iyi hizmet edecek ve sizleri aradığınız gayrimenkul ile daha kolay ve güvenilir şekilde buluşturacak olan bu platformu da bu nedenle oluşturduk.

Türkiyedeev.com olarak, yatırımcının en geniş gayrimenkul ağlarından birine girerek istediği yatırım fırsatını güvenli bir şekilde bulmasına, emlakçıların ilanlarının da yurt dışında çok geniş bir kitleye ulaşmasına aracılık etmekteyiz.

Türkiye'nin 81 ilinde bulunan tüm güvenilir ve güncel emlakçılarımızı bir çatı altında toplamak ve ellerindeki emlak fırsatlarını tüm Dünya ve sizlerle paylaşmak temel

amacımızdır. Bu nedenle sitemizi çok kapsamlı, bir o kadar da kolay kullanılacak şekilde yapılandırdık.

Kullanım deneyiminizi daha da kolaylaştırmak için çalışmalarımız sürekli olarak devam etmektedir. Bu çalışmalar sırasında sizlerden gelecek olan fikirleri de çok kısa sürelerde uygulamaya alabilecek kadar aktifiz. Bu nedenle lütfen bizlerle iletişime geçmeye çekinmeyin. Bizlerle iletişiminizi kolaylaştırmak adına sizlere haftanın 7 günü, 24 saat cevap verecek canlı destek hattını kurduk. Ulaşabilmek için web sayfamız üzerinde bulunan ilgili canlı destek ikonuna tıklamanız ve bizler yazmanız yeterli olacaktır.

Turkiyedeev.com ekibi olarak sizlere daha iyi hizmet sunabilmeyi arzulamaktayız. Bu nedenle haberleşme ağını kısalttık, platformumuzda yatırımcı ile emlakçıların doğrudan iletişime geçmesini sağladık.

Artık dünyanın neresinde olursanız olun, aradığınızı bulabileceğiniz ve güvenerek görüşebileceğiniz kişiler ile sizi bir araya getiren bir platform var, Turkiyedeev.com.

 

En güzel haberi de en sona sakladık; Turkiyedeev.com üyelerinden 31.12.2020 tarihine kadar hiçbir üyelik ücreti talep edilmeyecektir.

 

Haber Yorumları