Hakkımızda

Türkiye’de eviniz olsun.

Türkiye’de Ev, yurt dışında yaşayan ve Türkiye’de gayrimenkul yatırımı yapmak isteyen insanlar için kolay ve kapsamlı hizmet sunar. Yurt dışında yaşayan alıcıyı Türkiye’deki satıcı ile ortak bir platformda buluşturan en güncel ve güvenilir gayrimenkul sistemidir.

VİZYONUMUZ

Biz yurtiçi emlakçılarını bir çatı altında toplayarak, yurtdışındaki yatırımcıların Türkiye’de kolay ve güvenilir bir şekilde yatırım yapmalarını sağlamak istiyoruz. Bizim sistemimizde yatırımcı, sayfamızdaki filtreleme sistemiyle kendi kriterlerine uygun gayrimenkulü bulabilir ve emlakçılarla birebir iletişim kurabilir. Tabii ki biz, bize üye olan emlakçıları titizlikle inceliyoruz ve sadece güvenilir emlakçıları sitemize üye yapıyoruz. Bundan sonraki aşamada tüketicinin satıcıdaki puanlama sistemiyle güvenilir emlakçıların ön plana çıkarmasını sağlayacağız. Biz üye yaparken vergi numarası, emlakçı statüsü olmayanları sitemize üye olarak kabul etmiyoruz.

Biliyorsunuz ki yurtdışı yayını yapan televizyon kanalları aslında tüm dünyada yayını yapmaktadır. Biz yurtdışı yayını yapan tüm seçkin kanallarda reklam ve tanıtım yayınlarına başlayacağız. İlk hedefimiz yeni yıla kadar Türkiye emlak piyasasındaki tüm aktörleri bir araya toplayarak bu site üzerinden onları dünyaya tanıtmak.

 

Gayrimenkul arayın

Türkiye’de yatırım yapmak için gayrimenkul mü arıyorsunuz? Turkiyedeev.com ile güncel gayrimenkul ilanlarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Size en uygun gayrimenkulü bulun

Yüz binlerce evden size en uygun olanları anında filtreleyin. Evin özelliklerini detaylı olarak inceleyin.

İletişime geçin

İlan sahibine kolayca ulaşın, detaylı bilgi alın ve yatırım yapın. İşte bu kadar kolay!