S.S.S.

Nasıl Üye Olabilirim?
Sitemizin üst kısmında yer alan Üye Ol butonuna basarak kısa bir form doldurup üyeliğinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Nasıl Kurumsal Üye Olabilirim?
Sitemizin üst kısmında yer alan Üye Ol butonuna basarak kısa bir form doldurup üyeliğinizi gerçekleştirebilirsiniz. Üyelik formunda üyelik tipini Kurumsal Üyelik olarak seçmeniz gerekmektedir.

Üye Olurken Nelere Dikkat Etmeliyim?
-Üye olurken adınızı, soyadınızı, e-posta adresinizi, şifrenizi eksiksiz doldurmalısınız.
-E-posta adresiniz güncel olarak kullandığınız bir adres olmalı. Size özel tüm bilgilendirmeleri bu adresinize göndereceğimizi hatırlatmak isteriz.
-Şifreniz en az 8 karakterden oluşmalı, en az 1 harf ve 1 rakam içermeli.
-Bireysel üyelikle sadece bireysel işlemler yapabilirsiniz. Bireysel üyeliğinizi hiçbir şekilde ticari amaçlarla kullanamazsınız.

Kurumsal Üyelik Avantajları Nelerdir?
Ticaretinizi ve iş hacminizi büyütmek için kurumsal üyelik açabilirsiniz. Kurumsal üyeler, taşınmaz ticareti yapabilen işletmelerdir. İlanlarınızda Kurumsal Üye olduğunuzu gösteren bir etiket bulunur. Böylece yatırımcılar size güvenecektir.

Şifremi Unuttum, Nasıl Giriş Yapabilirim?
Şifrenizi unuttuysanız, yeni şifre oluşturabilirsiniz. Yeni şifre oluşturmak için;

-Üye Girişi sayfamızda yer alan Şifremi Unuttum bağlantı adresine tıklayın.
-Açılan sayfadaki bilgi alanına, üyeliğinize ait e-posta adresini girin.
-E-posta adresinize gönderilecek “Yeni Şifre Oluşturma Talebi” e-postasında yer alan “Şifremi Değiştir” butonuna tıklayarak yeni şifre oluşturabilirsiniz

Nasıl İlan Verebilirim?
Turkiyedeev.com’da ilan verebilmek için paket satın almanız gerekmektedir. Aktif bir paketiniz varsa İlan Ver linkine tıklamanız yeterlidir. Açılan sayfada ilanınıza en uygun kategoriyi belirledikten sonra ilanınızla ilgili tüm bilgileri doğru, anlaşılır ve eksiksiz bir biçimde doldurmanız gerekmektedir.

Tüm bilgileri doldurduktan sonra ilanınız yayına hazır hale gelecektir. Yayına hazır hale gelen ilanlar kontrol edilmek üzere editörlerimize gelecek ve İlan Verme Kuralları’na uygun ilanlarınız en geç 6 saat içinde yayına alınacaktır.

Nasıl Paket Satın Alabilirim?
Turkiyedeev.com’da ilan verebilmek için paket satın almanız gerekmektedir. Kullanıcı adı ve şifreniz ile giriş yaptıktan sonra üyelik bilgileri sayfasında ve panel menüsünde “Paket Satın Al” bağlantıları üzerinden paket satın alabilirsiniz. Aktif bir paketiniz yoksa İlan Ver butonuna tıkladığınızda otomatik olarak paket satın alma sayfasına yönlendirilirsiniz.

Sayfada listelenen paketlerden size uygun olanını seçtikten sonra SATIN AL butonuna basmanız yeterli. Bu aşamadan sonra anlaşmalı olduğumuz bankanın ödeme ekranını kullanarak ödemenizi güvenle yapabilirsiniz.

SUN INVEST ENERJİ SİSTEMLERİ  nedir?
Ödeme ekranında, sözleşmelerde ve paket satın alma işlemi sonrasında tarafınıza gönderilecek faturalarda gördüğünüz SUN INVEST ENERJİ SİSTEMLERİ TİC.LTD.ŞTİ., Turkiyedeev.com’un bağlı olduğu ticari firmadır.

Kredi Kartımından Sürekli Para Çekilecek mi?
Hayır. Kredi kartı bilgilerinizi anlaşmalı olduğumuz bankanın 3D güvenlikli ödeme sayfasında girersiniz. Kredi kartı bilgilerinizi asla göremiyor ve herhangi bir yere kaydetmiyoruz. Bu sebeple paketinizin süresinin bitmesi sonrasında tekrar girip paket satın almanız gerekmektedir. Otomatik olarak kartınızdan para çekilmez.

Üyeliğimi iptal etmek istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Üyeliğinizi iptal etmek için; üye olduğunuz e-posta adresinizden, destek@Turkiyedeev.com adresine bu talebinizi sebebiyle birlikte iletmeniz yeterlidir. Destek ekibindeki arkadaşlar en kısa sürede üyeliğinizi silecektir.

Benim Sorumun Cevabı Listede Yok. Ne Yapmalıyım?
Lütfen destek@Turkiyedeev.com’a sorunuzu gönderin size en kısa zamanda dönüş yapacağız.